Rezervno napajanje MHPower MPU700-12, UPS, 700W, čisti sinus
SHOPPING
- 2%
DAYS
ilustracija
Br. proizvoda
AH2091470117
OEM
MPU-700-12
Proizvođač
CARSPA
Bodovi vjernosti: 5
0 ocjene
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Na zalihi: 2 kom, u srijedu kod vas
Moglo bi vam biti korisno
Opis i parametri
Rezervno napajanje MHPower MPU-700-12
EAN: 8594199730036
Značajke i prednosti
Automatsko prebacivanje u slučaju kvara na mreži.
Automatsko punjenje vanjske baterije.
Izlaz čistog sinusnog vala.
Tehničke specifikacije
  • Snaga: 700W
  • Kapacitet: 1000VA
  • Napon baterije: 12 V
  • Struja punjenja: 10 A
  • AC ulazna frekvencija: 45Hz ~ 65Hz
Zaštita i sigurnost
Zaštita od preopterećenja do 130% snage.
Upozorenje na preopterećenje dok osigurač ne pregori.
Fizičke karakteristike
  • Radna vlažnost: 10% RH ~ 90% RH
  • Radna temperatura: 0 ~ 40 °C
  • Dimenzija proizvoda: 350 mm x 145 mm x 210 mm
  • Težina proizvoda: 6,6 kg
  • Boja: crna
Koristiti
Za 12V vanjsku bateriju 50-150Ah.
Zvučni signal pri prelasku na bateriju.
Sigurnosno vrijeme
Za potrošnju od 100 W, vrijeme rezervnog rada s baterijom od 65 Ah je 6,5 sati.
Za potrošnju od 200 W, rezervno vrijeme s baterijom od 65 Ah je 3,25 sati.
Za potrošnju od 300 W, vrijeme rezerve s baterijom od 65 Ah je 2,15 sati.
Moglo bi Vas zanimati
Savjetovalište
Često postavljena pitanja
Je li moguće robu podignuti osobno?
Što ako mi punjenje neće odgovarati u pisač?
Kojom će mi dostavnom službom narudžba biti isporučena?
Mogu li dostavljaču platiti karticom?
Gdje se nalazi paket s mojom narudžbom?
Do kada moram poslati narudžbu kako bi bila dostavljena u roku od 48 sati?
Moram li se registrirati prilikom kupnje?
Za dovršetak narudžbe ne morate se registrirati.
Mogu li svoju narudžbu izdiktirati na telefon?
Kako ću saznati da je moj paket dostavljen?
Što znači plaćanje karticom online?
Koji je tijek reklamacije i koliko dugo traje njezino rješavanje?
Što su bodovi vjernosti?
Kada ću dobiti bodove za vjernost i kako ih mogu iskoristiti?
Trebate li pomoć? Tu smo za vas.
Savjetnik
za odabir
Mjesta za preuzimanje. Do 1224 mjesta preuzimanja.
Široki izbor. Nudimo više od 43000 proizvoda.
Imate vremena s nama. Robu možete vratiti u roku od 30 dana.
Nagradit ćemo vas. Dobit ćete bodove lojalnosti za svaku kupnju.
Kupci nas hvale
87% kupaca nas preporučuje prema upitnicima o zadovoljstvu u posljednjih 90 dana.