Fortron napajanje FSP180-50FEB, Flex ATX, 180W
SHOPPING
- 16%
DAYS
ilustracija
Br. proizvoda
OEM
9PA1806203
Proizvođač
Fortron
Bodovi vjernosti: 2
0 ocjene
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Na zalihi: 20 kom, u ponedjeljak kod vas
Moglo bi vam biti korisno
Opis i parametri
FSP/Fortron Flex ATX FSP180-50FEB, bulk, 180W
Ova Flex ATX jedinica ima stvarnu snagu od 180 W. Njegova mala veličina čini je idealnom za Mini-ITX aplikacije, čak iu industrijskim okruženjima.
  • Resurs namijenjen za PC
  • Flex ATX 12V napajanje
  • Pravih 180W
  • 40 mm ugrađeni ventilator s kugličnim ležajem
  • Zadovoljava novi sigurnosni standard EN 62368
  • Niska razina buke
  • Tipična učinkovitost > 85%
  • Puni raspon (90 - 264 Vac)
  • Potrošnja u stanju mirovanja <0,5W
  • Ukupna snaga na +3,3 V, +5 V maksimalno 61 W
  • Ukupna snaga na +3,3 V, +5 V i +12 V maksimalno 180 W
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
model fSP180-50FEB
format Flex ATX
pFC Aktivni PFC
Ventilator 40 mm, kuglični ležaj
Dimenzije (Š x V x D) 81,5 x 40,5 x 150 mm
Napajanje 180 W
Sigurnosni standardi cB, CE, TUV, cUL, FCC
Priključci 1x 20 + 4 PIN konektor za napajanje MB
1x P4 (12V) konektor
2x PATA (Molex)
1 x SATA
1x FDD
Moglo bi Vas zanimati
Parametri
Konektori
Format izvora
Konektori za matičnu ploču
Učinkovitost izvora
Modularni kablovi
Savjetovalište
Često postavljena pitanja
Je li moguće robu podignuti osobno?
Što ako mi punjenje neće odgovarati u pisač?
Kojom će mi dostavnom službom narudžba biti isporučena?
Mogu li dostavljaču platiti karticom?
Gdje se nalazi paket s mojom narudžbom?
Do kada moram poslati narudžbu kako bi bila dostavljena u roku od 48 sati?
Moram li se registrirati prilikom kupnje?
Za dovršetak narudžbe ne morate se registrirati.
Mogu li svoju narudžbu izdiktirati na telefon?
Kako ću saznati da je moj paket dostavljen?
Što znači plaćanje karticom online?
Koji je tijek reklamacije i koliko dugo traje njezino rješavanje?
Što su bodovi vjernosti?
Kada ću dobiti bodove za vjernost i kako ih mogu iskoristiti?
Trebate li pomoć? Tu smo za vas.
Savjetnik
za odabir
Mjesta za preuzimanje. Do 1221 mjesta preuzimanja.
Široki izbor. Nudimo više od 43000 proizvoda.
Imate vremena s nama. Robu možete vratiti u roku od 30 dana.
Nagradit ćemo vas. Dobit ćete bodove lojalnosti za svaku kupnju.
Kupci nas hvale
87% kupaca nas preporučuje prema upitnicima o zadovoljstvu u posljednjih 90 dana.