CyberPower Value PRO SERIJA GreenPower UPS 1000VA/550W, SCHUKO utičnice
SHOPPING
- 2%
DAYS
ilustracija
Br. proizvoda
OEM
VP1000ELCD-DE
Proizvođač
Cyber Power Systems
Bodovi vjernosti: 6
0 ocjene
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Na zalihi: > 20 kom, u srijedu kod vas
Moglo bi vam biti korisno
Opis i parametri
Automatska regulacija napona
Višenamjenski LCD zaslon
Za jasan prikaz stanja napajanja i statusa baterije.
Zaštita podatkovnih linija
Kompatibilnost s kontrolnim softverom PowerPanel
Za konfiguriranje i praćenje statusa UPS-a u stvarnom vremenu.
Tehnički podaci
  • Line-interactive UPS Topology
  • Tehnologija uštede energije
  • Automatska regulacija napona (AVR)
  • Zaštita od preopterećenja
  • Zaštita od prenapona i skokova
  • Prijenos podataka putem Etherneta velike brzine
  • LCD zaslon statusa
  • PowerPanel softver za upravljanje
  • Tower Form Factor
Model
VP1000ELCD
Tehnologija uštede energije
Premosnica GreenPower UPS™ tehnologije
Kapacitet (VA)
1000VA
Kapacitet (vati)
550 W
Nazivni ulazni napon
230 ± 10 Vac
Raspon ulaznog napona
167~295V izmjenične struje
Raspon ulazne frekvencije
50/60 ± 5
Nazivna ulazna struja
4.35A
Ulazna utičnica
IEC C14
Regulacija napona (AVR)
Da (jedno pojačanje, jedan dolar)
Raspon izlaznog napona baterije
230 ± 10%
Raspon izlazne frekvencije
50/60 ± 1%
Izlazna frekvencija
Simulirani sinusni val
Zaštita od preopterećenja
Prekidač strujnog kruga
Broj utičnica
4
Vrsta utičnica
Schuko GR
Zaštita od prenapona
Da
Maks. udarna vrijednost
450J
Telefon/mreža RJ11/RJ45
Da (do 1Gb)
Vrsta baterije (količina)
12V/9Ah (1)
Tipično vrijeme punjenja
8 h
Produljenje roka depozita
Ne
Puno opterećenje (min.)
1
Pola opterećenja (min.)
10
USB priključak
Da
Serijski priključak
Upravljačka kartica
Ne
LAN kartica
EPO konektor
Softver
PowerPanel Personal Edition
Hladni start
Samotestiranje
Zvučna upozorenja
Da - Baterijski način rada, slaba baterija, preopterećenje, prekomjerno punjenje, kvar UPS-a
Višenamjenski LCD zaslon
Dimenzije (V x Š x D) (mm)
227 x 100 x 260
Težina (kg)
5.14
Visina u stalku
0U
Jamčiti
24 mjeseca, izvršenje u servisu
Dostava uključuje
UPS, kabel za napajanje i USB, korisnički priručnik
Moglo bi Vas zanimati
Parametri
Prividna snaga (VA)
Topologija
Komunikacija
Zaštita podatkovne mreže
Zaštita telefonske mreže
Vrsta izlaza
Korištenje
Broj utičnica
Izvedba
Faza (Ulaz/Izlaz)
Savjetovalište
Često postavljena pitanja
Je li moguće robu podignuti osobno?
Što ako mi punjenje neće odgovarati u pisač?
Kojom će mi dostavnom službom narudžba biti isporučena?
Mogu li dostavljaču platiti karticom?
Gdje se nalazi paket s mojom narudžbom?
Do kada moram poslati narudžbu kako bi bila dostavljena u roku od 48 sati?
Moram li se registrirati prilikom kupnje?
Za dovršetak narudžbe ne morate se registrirati.
Mogu li svoju narudžbu izdiktirati na telefon?
Kako ću saznati da je moj paket dostavljen?
Što znači plaćanje karticom online?
Koji je tijek reklamacije i koliko dugo traje njezino rješavanje?
Što su bodovi vjernosti?
Kada ću dobiti bodove za vjernost i kako ih mogu iskoristiti?
Trebate li pomoć? Tu smo za vas.
Savjetnik
za odabir
Mjesta za preuzimanje. Do 1224 mjesta preuzimanja.
Široki izbor. Nudimo više od 43000 proizvoda.
Imate vremena s nama. Robu možete vratiti u roku od 30 dana.
Nagradit ćemo vas. Dobit ćete bodove lojalnosti za svaku kupnju.
Kupci nas hvale
87% kupaca nas preporučuje prema upitnicima o zadovoljstvu u posljednjih 90 dana.