SCYTHE SY1425HB12M Glide Stream 140mm ventilator 1200rpm
SHOPPING
- 5%
DAYS
ilustracija
Br. proizvoda
AH201063698
OEM
SY1425HB12M
Proizvođač
SCYTHE
0 ocjene
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Na zalihi: 1 kom, u ponedjeljak kod vas
Moglo bi vam biti korisno
Opis i parametri
Novi GlideStream 140 dolazi s utorima na lopaticama ventilatora za manji otpor zraka i gumenim umetcima u rupama za pričvršćivanje kako bi se smanjile neugodne vibracije. Još jedna zanimljivost su rupe za montažu kompatibilne sa 120mm ventilatorima. Tehničke specifikacije: Dimenzije: 140 x 140 x 25 mm Brzina vrtnje: 1200 rpm Razina buke: 29,5 dBA Protok zraka: 84,59 CFM Napon: 12 V Težina: 130 g Konektor: 3-pinski (uključujući 4-pinski Molex adapter) Vrsta ležaja: klizna
Moglo bi Vas zanimati
Savjetovalište
Često postavljena pitanja
Je li moguće robu podignuti osobno?
Što ako mi punjenje neće odgovarati u pisač?
Kojom će mi dostavnom službom narudžba biti isporučena?
Mogu li dostavljaču platiti karticom?
Gdje se nalazi paket s mojom narudžbom?
Do kada moram poslati narudžbu kako bi bila dostavljena u roku od 48 sati?
Moram li se registrirati prilikom kupnje?
Za dovršetak narudžbe ne morate se registrirati.
Mogu li svoju narudžbu izdiktirati na telefon?
Kako ću saznati da je moj paket dostavljen?
Što znači plaćanje karticom online?
Koji je tijek reklamacije i koliko dugo traje njezino rješavanje?
Što su bodovi vjernosti?
Kada ću dobiti bodove za vjernost i kako ih mogu iskoristiti?
Trebate li pomoć? Tu smo za vas.
Savjetnik
za odabir
Mjesta za preuzimanje. Do 1224 mjesta preuzimanja.
Široki izbor. Nudimo više od 43000 proizvoda.
Imate vremena s nama. Robu možete vratiti u roku od 30 dana.
Nagradit ćemo vas. Dobit ćete bodove lojalnosti za svaku kupnju.
Kupci nas hvale
87% kupaca nas preporučuje prema upitnicima o zadovoljstvu u posljednjih 90 dana.