SCYTHE KF1215FD18 Kaze Flex 120 mm tanki ventilator 1800 RPM
SHOPPING
- 5%
DAYS
ilustracija
Br. proizvoda
AH201063892
OEM
KF1215FD18
Proizvođač
SCYTHE
0 ocjene
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Na zalihi: 1 kom, u ponedjeljak kod vas
Moglo bi vam biti korisno
Opis i parametri
Scythe Kaze Flex 120 Slim Struktura ležaja FDB (Fluid Dynamic Bearing) izrađena je od visokokvalitetnog komprimiranog metala, koji pridonosi niskom trenju i dugom životnom vijeku. Visokokvalitetno mazivo ulje koje se nalazi između osovine i ležaja podnosi temperature do 250°C i rezultira izvrsnim učinkom podmazivanja. Gumeni jastučići koji apsorbiraju vibracije i udarce integrirani su u dizajn ventilatora i dodatno poboljšavaju tih rad ovaj ventilator idealan za kućišta i hladnjake Specifikacije Naziv modela: Kaze Flex 120 Slim Model-Nr.: KF1215FD18 Dimenzije: 120 x 120 x 17 mm Brzina ventilatora: 1800 o/min (±10%) Razina buke: 30 dBA Protok zraka: 50,79 CFM = 86,5=25 m3/h Statički tlak: 1,35 mmH2 O = 13,24 Pa Napon: 12 V Jačina struje: 0,18 A Ulazna snaga: 2,16 W Priključak: 3-pinski Dodatak: Molex-adapter, 4x vijka, Ležaj: Zatvoreni precizni fluidno dinamički ležaj MTTF: 100 000 sati (25°C)
Moglo bi Vas zanimati
Savjetovalište
Često postavljena pitanja
Je li moguće robu podignuti osobno?
Što ako mi punjenje neće odgovarati u pisač?
Kojom će mi dostavnom službom narudžba biti isporučena?
Mogu li dostavljaču platiti karticom?
Gdje se nalazi paket s mojom narudžbom?
Do kada moram poslati narudžbu kako bi bila dostavljena u roku od 48 sati?
Moram li se registrirati prilikom kupnje?
Za dovršetak narudžbe ne morate se registrirati.
Mogu li svoju narudžbu izdiktirati na telefon?
Kako ću saznati da je moj paket dostavljen?
Što znači plaćanje karticom online?
Koji je tijek reklamacije i koliko dugo traje njezino rješavanje?
Što su bodovi vjernosti?
Kada ću dobiti bodove za vjernost i kako ih mogu iskoristiti?
Trebate li pomoć? Tu smo za vas.
Savjetnik
za odabir
Mjesta za preuzimanje. Do 1221 mjesta preuzimanja.
Široki izbor. Nudimo više od 43000 proizvoda.
Imate vremena s nama. Robu možete vratiti u roku od 30 dana.
Nagradit ćemo vas. Dobit ćete bodove lojalnosti za svaku kupnju.
Kupci nas hvale
87% kupaca nas preporučuje prema upitnicima o zadovoljstvu u posljednjih 90 dana.