Kingston DC3000ME/15.36TB/SSD/2.5"/U.2/5R
SHOPPING
- 28%
DAYS
ilustracija
Br. proizvoda
AH2050601008
OEM
SEDC3000ME/15T3
Proizvođač
KINGSTON
Bodovi vjernosti: 236
0 ocjene
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Na zalihi: 4 kom, 21.5.2026 kod vas
Moglo bi vam biti korisno
Opis i parametri
Kingston DC3000ME - SSD pogon za podatkovne centre
[slika]
Ugrađena zaštita i enkripcija
Upotreba u raznim primjenama
  • Umjetna inteligencija
  • Visokotehnološko računanje (HPC)
  • OLTP
  • Baza podataka
  • Infrastruktura u oblaku
  • Rubno računanje
Tehnički parametri
Model: Kingston DC3000ME
Kapacitet: 15360 GB
Vrsta pogona: U.2, 2,5” x 15 mm
Sučelje: PCIe NVMe Gen5 x4 (unatrag kompatibilan s gen 4)
Brzina prijenosa:
  • Pisanje - 9.700 MB/s
  • Čitanje - 14.000 MB/s
Radna temperatura: 0 - 70°C
Dimenzije: 100,50 mm x 69,8 mm x 14,8 mm
Težina: 152,3 g
Vijek trajanja: 2000000 h MFTB, 28.032TB, 1DWPD (5 godina)
Jamstvo i podrška
Kingston DC3000ME SSD ima legendarnu Kingston tehničku podršku i 5-godišnje jamstvo.
[slika]
Moglo bi Vas zanimati
Savjetovalište
Često postavljena pitanja
Je li moguće robu podignuti osobno?
Što ako mi punjenje neće odgovarati u pisač?
Kojom će mi dostavnom službom narudžba biti isporučena?
Mogu li dostavljaču platiti karticom?
Gdje se nalazi paket s mojom narudžbom?
Do kada moram poslati narudžbu kako bi bila dostavljena u roku od 48 sati?
Moram li se registrirati prilikom kupnje?
Za dovršetak narudžbe ne morate se registrirati.
Mogu li svoju narudžbu izdiktirati na telefon?
Kako ću saznati da je moj paket dostavljen?
Što znači plaćanje karticom online?
Koji je tijek reklamacije i koliko dugo traje njezino rješavanje?
Što su bodovi vjernosti?
Kada ću dobiti bodove za vjernost i kako ih mogu iskoristiti?
Trebate li pomoć? Tu smo za vas.
Savjetnik
za odabir
Mjesta za preuzimanje. Do 1224 mjesta preuzimanja.
Široki izbor. Nudimo više od 43000 proizvoda.
Imate vremena s nama. Robu možete vratiti u roku od 30 dana.
Nagradit ćemo vas. Dobit ćete bodove lojalnosti za svaku kupnju.
Kupci nas hvale
87% kupaca nas preporučuje prema upitnicima o zadovoljstvu u posljednjih 90 dana.