Pretvarač napona Carspa UPS600-12 12V/230V 600W s 12V/10A punjačem i UPS funkcijom
SHOPPING
- 8%
DAYS
ilustracija
Br. proizvoda
AH2091470049
OEM
UPS600-122
Proizvođač
CARSPA
Bodovi vjernosti: 3
0 ocjene
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Na zalihi: 2 kom, u utorak kod vas
Moglo bi vam biti korisno
Opis i parametri
CARSPA UPS serija - pretvarač s punjačem istovremeno radi kao punjač, pretvarač frekvencije i off-line UPS. Ova tehnologija osigurava neprekidan rad vašeg uređaja čak i nakon nestanka struje. Samo spojite bateriju veličine koju trebate Značajke proizvoda: · Češke utičnice · Ultrabrzi prijenos Relej: <8ms · LIT: Tehnologija niske smetnje · Univerzalni zaštitni krug: zaštita od preopterećenja, kratkog spoja, pregrijavanja, osiguran dug vijek trajanja baterije, mekan započeti . · Automatsko punjenje 3-faznog unutarnjeg punjača baterija · USB priključak: 5V 500mA · Odlučite sami o svom vremenu AC rezervnog napajanja odabirom različitih baterija! Funkcije zaštite: · Niski napon: alarm i isključivanje · Zaštita od prenapona · Zaštita od preopterećenja · Zaštita od temperature · Zaštita od kratkog spoja · Zaštita od obrnutog polariteta · Meki start · Auto.reset · Zaštita od uzemljenja Tehnički parametri: -Dimenzije: 330 x 150 x 58mm -Težina : 2,1 kg -USB-DA -12V/230V -Izlaz 600W neprekidno, 1200W vršno -modificirani sinusni val
Parametri
Vrsta robe
Savjetovalište
Često postavljena pitanja
Je li moguće robu podignuti osobno?
Što ako mi punjenje neće odgovarati u pisač?
Kojom će mi dostavnom službom narudžba biti isporučena?
Mogu li dostavljaču platiti karticom?
Gdje se nalazi paket s mojom narudžbom?
Do kada moram poslati narudžbu kako bi bila dostavljena u roku od 48 sati?
Moram li se registrirati prilikom kupnje?
Za dovršetak narudžbe ne morate se registrirati.
Mogu li svoju narudžbu izdiktirati na telefon?
Kako ću saznati da je moj paket dostavljen?
Što znači plaćanje karticom online?
Koji je tijek reklamacije i koliko dugo traje njezino rješavanje?
Što su bodovi vjernosti?
Kada ću dobiti bodove za vjernost i kako ih mogu iskoristiti?
Trebate li pomoć? Tu smo za vas.
Savjetnik
za odabir
Mjesta za preuzimanje. Do 1224 mjesta preuzimanja.
Široki izbor. Nudimo više od 43000 proizvoda.
Imate vremena s nama. Robu možete vratiti u roku od 30 dana.
Nagradit ćemo vas. Dobit ćete bodove lojalnosti za svaku kupnju.
Kupci nas hvale
87% kupaca nas preporučuje prema upitnicima o zadovoljstvu u posljednjih 90 dana.