GEMBIRD TV nosač WM-S80F-01, 37"-80" (50kg), tanak, čvrst
ilustracija
Br. proizvoda
OEM
WM-S80F-01
Proizvođač
Gembird
0 ocjene
Rasprodano
Ovaj proizvod više nije dostupan, stoga ga nije moguće naručiti.
Pogledajte alternativnu robu. Sigurno ćete nešto izabrati.
Moglo bi vam biti korisno
Opis i parametri
GEMBIRD TV nosač WM-S80F-01
TV držač za maksimalan TV doživljaj.
Značajke proizvoda
Držač je izrađen od čvrstog čelika i ABS plastike.
Podržava većinu TV-a od 37" do 80".
Maksimalna nosivost držača je 50 kg.
Kompatibilnost
Držač je kompatibilan s VESA standardom.
  • 200 x 100 mm
  • 200 x 200 mm
  • 300 x 200 mm
  • 400 x 200 mm
  • 300 x 300 mm
  • 400 x 300 mm
  • 400 x 400 mm
  • 600 x 400 mm
Montaža
Držač je tanak, a udaljenost od zida je samo 17 mm.
Isporučuje se sa svim potrebnim instalacijskim materijalom.
EAN proizvoda: 8716309126199
Moglo bi Vas zanimati
Parametri
Proizvođač
Gembird
Vrsta dodataka
Držači
Savjetovalište
Često postavljena pitanja
Je li moguće robu podignuti osobno?
Što ako mi punjenje neće odgovarati u pisač?
Kojom će mi dostavnom službom narudžba biti isporučena?
Mogu li dostavljaču platiti karticom?
Gdje se nalazi paket s mojom narudžbom?
Do kada moram poslati narudžbu kako bi bila dostavljena u roku od 48 sati?
Moram li se registrirati prilikom kupnje?
Za dovršetak narudžbe ne morate se registrirati.
Mogu li svoju narudžbu izdiktirati na telefon?
Kako ću saznati da je moj paket dostavljen?
Što znači plaćanje karticom online?
Koji je tijek reklamacije i koliko dugo traje njezino rješavanje?
Što su bodovi vjernosti?
Kada ću dobiti bodove za vjernost i kako ih mogu iskoristiti?
Trebate li pomoć? Tu smo za vas.
Savjetnik
za odabir
Mjesta za preuzimanje. Do 1224 mjesta preuzimanja.
Široki izbor. Nudimo više od 43000 proizvoda.
Imate vremena s nama. Robu možete vratiti u roku od 30 dana.
Nagradit ćemo vas. Dobit ćete bodove lojalnosti za svaku kupnju.
Kupci nas hvale
87% kupaca nas preporučuje prema upitnicima o zadovoljstvu u posljednjih 90 dana.