Vrsta uloška
Proizvođač uloška
Cijena
17 €
25 €

Trebate li pomoć? Tu smo za vas.

Savjetnik za odabir

Imam pitanje

Kupci nas hvale

90% kupaca nas preporučuje prema upitnicima o zadovoljstvu u posljednjih 90 dana.

Uložak Canon CL-546 - boje za printer

CANON CL-546-XL (8288B001) - Tinta TonerPartner PREMIUM, color (šarena)

Na zalihi: > 10 kom Šarena13,5ml 1,30 € / ml TonerPartner
17,50 €
14,00 € bez PDV-a
Najniža cijena u posljednjih 30 dana: 14,58 €
Za koje printere je proizvod prikladan?

Canon CL-546-XL (8288B001) - tinta, color (šarena)

Na zalihi: 3 kom Šarena13ml 1,87 € / ml Canon
24,33 €
19,46 € bez PDV-a
Najniža cijena u posljednjih 30 dana: 23,85 €
Za koje printere je proizvod prikladan?
Imamo za Vas jeftiniji uložak. S našim TonerPartner uloškom štedite 31% na troškovima tiska. Želim uštedjeti 31%

Canon CL-546 (8289B001) - tinta, color (šarena)

Na zalihi: > 10 kom Šarena9ml 2,26 € / ml Canon
20,34 € 20,33 €
16,26 € bez PDV-a
Najniža cijena u posljednjih 30 dana: 19,95 €
Za koje printere je proizvod prikladan?
Imamo za Vas jeftiniji uložak. S našim TonerPartner uloškom štedite 43% na troškovima tiska. Želim uštedjeti 43%
- 12%

Canon CL-546-XL (8288B004) - tinta, color (šarena)

Na zalihi: > 10 kom Šarena13ml 1,86 € / ml Canon
27,35 € 24,20 €
19,36 € bez PDV-a
Najniža cijena u posljednjih 30 dana: 23,34 €
Za koje printere je proizvod prikladan?
Imamo za Vas jeftiniji uložak. S našim TonerPartner uloškom štedite 30% na troškovima tiska. Želim uštedjeti 30%

Napredno filtriranje

Vrsta uloška 0
Vrsta uloška
Proizvođač uloška 0
Proizvođač uloška
Cijena 0
Cijena
17 €
25 €
Mjesta za preuzimanje. Do 1275 mjesta preuzimanja.
Široki izbor. Nudimo više od 40000 proizvoda.
Imate vremena s nama. Robu možete vratiti u roku od 30 dana.
Nagradit ćemo vas. Dobit ćete bodove lojalnosti za svaku kupnju.